Vilnius‘ prosecutors about to use tanks to protect interests of the head of Public Procurement Office Ms. Sigita Jurgeleviciene?

Polic.tyrėju pranešimas 2015-2-12

Judges J.Bagdoniene appeal 2014-12-9

The available documents show how the Police Office of Vilnius District, Lithuania, (Head – Mr.Arvydas Sinis ) and the Vilnius District Court (Head, judge – Ms. Jolanta Bagdoniene) have been included in Vilnius County Prosecutor’s Office (Head – prosecutor Mr. Vilius Paulauskas) working script.

I think that Mr. Zigmantas Segzda impressed with brown eyebrows, mustache and tuft, painted on his face, not only the court but also possibly pushed the prosecutor’s office to mobilize the armed forces.

The Minister of Interior Affair’s, Lithuania, Mr.Saulius Skvernelis should assess whether the Police of Vilnius’ District responded adequately throwing the armed forces to maintain public order in Sudervė village, Vilnius district, Lithuania.

 

Ar Vilniaus apygardos prokuratūra pasitelks tankus Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės Sigitos Jurgelevičienės interesams ginti?

Jau nieko nestebina viešojoje erdvėje skelbiama informacija, kad Vilniaus apygardos prokuratūros šeštojo skyriaus vyriausiojo prokuroro Viliaus Paulausko komanda atvirai proteguoja Viešųjų pirkimų tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovės Sigitos Jurgelevičienės asmeninius interesus.

Turimi dokumentai atskleidžia, kaip į prokuratūros darbinį scenarijų buvo įtrauktas ne tik Vilniaus rajono policijos komisariatas (viršininkas – Arvydas Sinis), bet ir Vilniaus rajono apylinkės teismas. Minėto teismo pirmininkė Jolanta Bagdonienė, gavusi teisėjos Renatos Volodko 2014-12-04 pranešimą, nusprendė, kad Zigmantas Šegžda gali būti pavojingas aplinkiniams, nes jo e. pašto adresas pavadintas „top gun forum“ (vertimas iš anglų k. – „geriausias ginklas“). Be to, pasak teisėjų, teismo posėdyje Zigmantas gėrė savo atsineštus karštus gėrimus, valgė, vaikščiojo po teismo salę, ant jo veido buvo nupiešti rudi antakiai, ūsai ir barzdelė.

Dėl nurodytų aplinkybių Vilniaus rajono apylinkės teismo pirmininkė teisėja Jolanta Bagdonienė 2014-12-09 dieną raštu kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūros šeštojo skyriaus vyriausiąją prokurorę Jolitą Kančauskienę, prašydama imtis priemonių užtikrinant teismo darbuotojų saugumą.

Manau, kad Zigmanto rudi antakiai, ūsai ir barzdelė padarė įspūdį ne tik teismui, bet ir paakino prokuratūrą mobilizuoti ginkluotąsias pajėgas. Iš Vilniaus rajono policijos komisariato tyrėjų Dmitrijaus Petrovo ir Romualdo Ilcevič 2015-02-12 tarnybinio pranešimo l.e.p. Maišiagalos policijos viršininkui Jevgenijui Danilčenko matyti, kad operacijoje dalyvavo net šeši policijos pareigūnai (įskaitant policijos specialistes Danutę Kabiševą, M.Moisevič ir V.Leonavičiūtę) tam, kad apgintų Viešųjų pirkimų tarnybos vadovę Sigitą Jurgelevičienę nuo buvusio sugyventinio Zigmanto Šegždos tariamo išpuolio.

Gi, tuo metu laikinai ėjusi Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės pareigas Sigita Jurgelevičienė 2015-02-12 dieną darbo metu pasišalino iš darbovietės ir nuo 13.30 val. iki 16.30 val. kartu su Maišiagalos policininkais budriai patruliavo Sudervėje – galbūt laukė atvykstančio buvusio sugyventinio tam, kad vykdydama policijos nurodymą BPC telefonu 112 galėtų pasikviesti dar daugiau policininkų.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis turėtų įvertinti, ar Vilniaus rajono policijos komisariatas adekvačiai reagavo, į Sudervės kaimą mesdamas ginkluotąsias pajėgas viešajai tvarkai užtikrinti.

Ar prokuroro Viliaus Paulausko vadovaujama įstaiga ir Vilniaus rajono policijos komisariatas gali pasitelkti tankus ir kitą sunkiąją ginkluotę „nacionalinės vertybės“ – valstybės tarnautojos Sigitos Jurgelevičienės interesams ginti, manyčiau, yra tik laiko klausimas.

Zigmantas Šegžda